top of page

Ve finančním oboru jsem již deset let. Díky nejvyššímu finančnímu vzdělání pro poradce v České republice, certifikátu EFP - European Financial Planner, patřím mezi specialisty v oboru. Reference, vzdělání a  zkušenosti prokazují mou kompetenci pro vás v oblasti finančního plánování.

"Tvořme současnost tak, abychom v budoucnosti mohli být hrdí na minulost."

Ing. Tomáš Rychetský, EFP

  • LinkedIn Social Icon

Proč právě "Finanční člověk"?

Jednou mi klient vyprávěl: "Víte, oni mě zase volali z nějaké pojišťovny a ptali se mě, jestli nechci poradit, jestli nechci něco výhodnějšího. Já jsem jim na to odpověděl, že už mám svého finančního člověka, že mám Vás a že od nich nic nepotřebuji." Proto jsem si tento název zvolil. Třeba po spolupráci s finančním člověkem budete moci říci totéž.

Kde působím?

Žiji v Nemojanech u Vyškova, kancelář mám v Brně (Lipová 906/1, Brno 60200), nejvíce klientů mám z okolí Brna, Kopřivnice, Ostravy, Olomouce, Vyškova, Prahy, což v důsledku znamená, že pracuji po celé České republice. Spousta věcí se dá zařídit na dálku, citlivější témata a hlubší otázky v rámci finančního plánování řeším po zkušenostech raději osobně.

Získané certifikáty

Jsem držitelem jednoho z nejvyššího vzdělání v České republice - EFA titulu a také disponuji ověřením pro finanční činnosti pro kolektivní investování IP-KI, pro sjednávání spotřebitelských úvěrů, hypoték, pro penze, pro pojištění a také osvědčení pro školitele finanční gramotnosti. Mám odborné znalosti v komplexním rozsahu pro vykonávání činnosti finančního poradce.

Kdy si budeme opravdu rozumět?

Pokud hledáte kvalitního poradce s lidskou tváří, hledáte něco víc než jen "někoho na uzavření produktu" a chcete ideálně řešit své finance s jedním člověkem. Jestli naladěni na sportovní vlnu - běh, ultra běh, triatlon, plavání. Máte rádi hory. Máte rádi umění. Zajímají vás nemovitosti. Žijete s životním nadhledem, zajímá vás psychologie, zdravý životní styl. Také poté naše setkání bude stoprocentně oboustranně obohacující. Vždyť co jiného je spolupráce než výměna a rovnováha.

Nejlépe se stejně poznáme osobně.

Takže to shrnu do jedné věty: Těším se na vás!

bottom of page