Ve finančním oboru jsem již osmým rokem. Díky nejvyššímu finančnímu vzdělání pro poradce v České republice, certifikátu EFA - European Financial Advisor, patřím mezi specialisty v oboru. Reference, vzdělání a  zkušenosti prokazují mou kompetenci pro vás v oblasti finančního plánování.

"Tvořme současnost tak, abychom v budoucnosti mohli být hrdí na minulost."

Ing. Tomáš Rychetský, EFA

  • LinkedIn Social Icon

Proč právě "Finanční člověk"?

Jednou mi klient vyprávěl: "Víte, oni mě zase volali z nějaké pojišťovny a ptali se mě, jestli nechci poradit, jestli nechci něco výhodnějšího. Já jsem jim na to odpověděl, že už mám svého finančního člověka, že mám Vás a že od nich nic nepotřebuji." Proto jsem si tento název zvolil. Třeba po spolupráci s finančním člověkem budete moci říci totéž.

Kde působím?

Žiji v Nemojanech u Vyškova, kancelář mám v Brně (Lipová 906/1, Brno 60200), nejvíce klientů mám z okolí Brna, Kopřivnice, Ostravy, Olomouce, Vyškova, Prahy, což v důsledku znamená, že pracuji po celé České republice. Spousta věcí se dá zařídit na dálku, citlivější témata a hlubší otázky v rámci finančního plánování řeším po zkušenostech raději osobně.

Získané certifikáty

Jsem držitelem jednoho z nejvyššího vzdělání v České republice - EFA titulu a také disponuji ověřením pro finanční činnosti pro kolektivní investování IP-KI, pro sjednávání spotřebitelských úvěrů, hypoték, pro penze, pro pojištění a také osvědčení pro školitele finanční gramotnosti. Mám odborné znalosti v komplexním rozsahu pro vykonávání činnosti finančního poradce.

Certifikát European Financial Advisor
Certifikát European Financial Advisor

Certifikát European Financial Advisor pro finanční plánování vydaný společnosti EFPA ČR

press to zoom
Certifikát pojištění
Certifikát pojištění

Všechny kategorie pojištění nejvyšší souhrnná zkouška IX., životní pojištění, pojištění motorových vozidel, občanské pojištění, pojištění podnikatelů, pojištění velkých rizik

press to zoom
Certifikát IP-KI (investiční poradenství)
Certifikát IP-KI (investiční poradenství)

Certifikát pro specializaci kolektivního investování, investiční poradenství na kapitálových trzích

press to zoom
Osvědčení školitele Finanční gramotnosti
Osvědčení školitele Finanční gramotnosti

Osvědčení o kurzu pro pořádání školících kurzů finanční gramotnosti

press to zoom
Certifikát podle zákona o Spotřebitelském úvěru I. a III.
Certifikát podle zákona o Spotřebitelském úvěru I. a III.

Certifikát pro zprostředkování spotřebitelských úvěrů - hypoték, spotřebitelských půjček, úvěrů ze stavebního spoření aj.

press to zoom
Certifikát doplňkové penzijní spoření
Certifikát doplňkové penzijní spoření

Certifikát pro zprostředkování doplňkové penzijního spoření a změn na transformovaných penzijních fondech

press to zoom

Kdy si budeme opravdu rozumět?

Pokud hledáte kvalitního poradce s lidskou tváří, hledáte něco víc než jen "někoho na uzavření produktu" a chcete ideálně řešit své finance s jedním člověkem. Jestli naladěni na sportovní vlnu - běh, ultra běh, triatlon, plavání. Máte rádi hory. Máte rádi umění. Zajímají vás nemovitosti. Žijete s životním nadhledem, zajímá vás psychologie, zdravý životní styl. Také poté naše setkání bude stoprocentně oboustranně obohacující. Vždyť co jiného je spolupráce než výměna a rovnováha.

Nejlépe se stejně poznáme osobně.

Takže to shrnu do jedné věty: Těším se na vás!