Finanční plán 360°

Správný základ pro finanční plán je ujasnění si vlastních představ. V naší spolupráci jste Vy ten, kdo rozhoduje, já jsem ten, kdo dává nástroje a možnosti. Společně možnosti zhodnotíme a vybereme tu vhodnou pro vás. Společně vytvoříme finanční plán pro pohodlný průběh života.

portfolio.png
Investice
Účty a spoření
360°
Životní pojištění
Pojištění majetku

Můžete si někde vyřešit jen výhodnou hypotéku, můžete si někde vyřešit výhodné pojištění, vyjednat podmínky na výhodnou investici nebo můžete mít komplexní finanční plán, který zohledňuje Vaše potřeby. Oceníte kvalitu, když promyslíte souvislosti a uvědomíte si, že každý finanční produkt s Vámi bude chvíli žít. Co to udělat o trochu lépe - komplexněji?

Proč mít komplexní Finanční plán 360°?

Získáte audit a přehled o všech Vašich produktech, jejich nastavení

Zajistíte si, že Vaše peníze budou efektivně pracovat

Finanční produkty ve Vašem portfoliu se budou vzájemně doplňovat

mf.jpg

„Tomáše bych doporučil pro jeho profesní zapálenost, ale hlavně pro velice osobní a upřímný přístup k lidem. Dokázal mi ochotně vysvětlit problematiku a hlavně pomoci sestavit plán, který mi vyhovoval. Spolupráce s Tomášem je na osobní úrovni ne jako klient a někdo vyšší. Vážím si jej jako člověka. Můžu otevřeně říci, co chci, protože odměna za otevřenost je důvěra. A to je pak jiná spolupráce.“

Martin Foret

Podnikatel ve společnosti ELEKTROFORET